تکذیب اکران رستاخیز در ماه محرم از سوی شورای صنفی

«رستاخیز» برای اکران در ماه محرم آماده می‌شود
16 مرداد 1395
شرق : پشت پرده‌های «رستاخیز»
17 مرداد 1395

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، در حالی که اخبار رسانه ها و سایت های خبری حاکی از اکران فیلم “رستاخیز” آخرین ساخته احمدرضا درویش در ماه محرم بود، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان اعلام زمان مشخص برای اکران این فیلم را تکذیب نمود.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر هیچ مدرکی از سوی عوامل فیلم رستاخیز ارائه و قراردادی مبنی بر اکران فیلم با شورای صنفی نمایش بسته نشده است، پس نمی توان زمان قطعی برای اکران این فیلم مشخص نمود.

در ادامه پیگیری ها احمدرضا درویش در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان از زمان اکران فیلم ابراز بی خبری نموده و دریافت اخبار تازه را از سوی تهیه کننده رستاخیز مقدور دانست.

ولی بیگی روابط عمومی فیلم رستاخیز به خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: طی صحبت های انجام شده فیلم قرار است محرم امسال روی پرده سینما برود.

که البته اظهارات وی با توجه به صحبت های غلامرضا فرجی در هاله ای از ابهام قرار می گیرد.

گفتنی است فیلم رستاخیز محصول ۱۳۹۱ بوده و در جشنواره ۳۲ فیلم فجر نیز حاضر بود. این فیلم پس از موفقیت در جشنواره، در اکران عموم دچار مشکل گردید و به دلیل نشان دادن شمایل حضرت ابوالفضل (ع) توقیف شد.

 

http://www.mizanonline.ir