فیلم سینمایی «رستاخیز» در عید سعید فطر در سر گروه سینما آزادی اکران می شود.

از سایت اینترنتی فیلم سینمایی «رستاخیز» که همزمان با عید سعید فطر در سینماهای سراسر کشور اکران می شود، رونمایی شد.
28 اردیبهشت 1394
بازدید احمدرضا درویش از سازمان دانش آموزی و خبرگزاری پانا
31 اردیبهشت 1394

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره تصمیمات گرفته شده در جلسه امروز ۲۸ اردیبهشت ماه این شورا به خبرنگار مهر گفت: طبق آخرین تصمیمات شورای صنفی نمایش، فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش در عید سعید فطر در سر گروه سینما آزادی اکران می شود.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد فیلم سینمایی «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه در گروه سینمایی کوروش روی پرده رود و فیلم «آتیش بازی» به کارگردانی بهمن گودرزی نیز در گروه آزاد نمایش داده می شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اکران فیلم «اسب سفید پادشاه» به کارگردانی محمدحسین لطیفی گفت: این فیلم سینمایی هم در سرگروه استقلال روی پرده می رود. همچنین قرار بود فیلم سینمایی «مردن به وقت شهریور» از تاریخ ۲۳ اردیبهشت روی پرده رود اما شکوفافیلم پخش کننده این فیلم سینمایی بنا به دلایلی آن را اکران نکرد. به همین دلیل هیچ سرگروهی برای اکران این فیلم وجود ندارد و اگر پخش‌کننده بخواهد «مردن به وقت شهریور» را اکران کند باید در گروه آزاد اکران کند.

فرجی درباره در پایان درباره تغییر رییس شورای صنفی نمایش گفت: برای چنین تغییری در شورای صنفی نمایش هیج صحبتی نشده است و ابوالحسن داودی همچنان رئیس شورای صنفی نمایش است.